«1...126127128129130...217»

Felhasználó
9 éve
Mint én. xd

Felhasználó
9 éve
Ma pont vmi snowflke-s dalt énekeltünk angolon XD
Igen, eltűnt a bannerem :/
Fiatalabb vagyok mint barna :P

Felhasználó
9 éve

Legutóbb szerkesztve SnowFlake által.

rl.gifAki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! rl.gif

Felhasználó
9 éve
dx
Sesh!

Felhasználó
9 éve
Wáááá xDD Snowflake snowflake little snowflake little snowflake falling form the sky. :D
"A kiválóság nem örökletes. A minőség nem veled született. Csak akkor lehetsz a legjobb, ha a legjobbakkal veszed fel a versenyt."
/Gundel Károly/

Felhasználó
9 éve
Valami suzy snowflake volt XD

Hogy a fenébe ne jutottál volna az eszembe XD

Legutóbb szerkesztve marhahús által.

Igen, eltűnt a bannerem :/
Fiatalabb vagyok mint barna :P

Felhasználó
9 éve
hmm gratulieren Snow büszke lehetsz, hogy ilyen aktív klánod van ;D simán megdöntötték kung rekordját napiban :D Super. nem adsz kölcsön egymilliót meg se éreznéd ;) ;D

Felhasználó
9 éve
De pista, pls.

Felhasználó
9 éve
Ropkos nem tudod megerteni, hogy a PK ba nem azert kellettel (a 2 napoddal, amit ott toltottel) mert epp keves tagunk volt? . Ezt mar egyszer leirtam levelben is, mint jelenlegei PK klanvezer (Stander vagyok, csak az az accom buntiben van) . En komolyan hittem akkor, meg Andris (Flex) is, hogy szereted a klant. Akkor aktiv is volt a kozosseg (csak hogy ne legywn szoismetles), szoval megkerlek (bocs ha magazodok), hogy szerkesszed at a jelidnek azt a 2 sorat, amiben irtal, mert nem nezem jo.szemmel ezt. StanderMan.
(Bocs a helesirasert de nem geprol vagyok es este 11 korul nem tud az ember annyira pozitivan irn. :D r

Felhasználó
9 éve
Köszönjük Obika, törölhetem?
«1...126127128129130...217»